Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

AWAX OKNA

AWAX OKNA produkuje komponenty do stolarki otworowej. Szeroka oferta produktowa zawiera m.in.: podkładki dystansowe, wyrównawcze i montażowe, łopatki do szklenia, akcesoria montażowe i klipsy najazdowe. Wysoka jakość produktów osiągana jest dzięki zaawansowanej technologii i nowoczesnych wtryskarkach z renomowanych firm. 

Przedsiębiorstwo obsługuje swoich klientów we własnym zakresie, oraz poprzez licznych dystrybutorów. Produkty są eksportowane zarówno w obszarze Unii Europejskiej jak i poza nią.

Duży magazyn wyrobów gotowych oraz współpraca z największymi firmami spedycyjnymi gwaratntują terminowe realizacje zamówień. Wysoka jakość, fachowa obsługa i sprawna logistyka sprawiły, że firma stała się jednym z największych w tej branży przedsiębiorstw w Europie.

www.awax.pl

AWAX PLAST

AWAX PLAST jest wyspecjalizowane w produkcji elementów z tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Swoje doświadczenie i know-how czerpie z firmy AWAX OKNA. Przedsiębiorstwo posiada nowoczesny i w pełni zautomatyzowany park maszynowy. Precyzyjne wtryskarki operują gramaturą wtrysku od 0,07 g. Produkcję usprawniają różne urządzenia peryferyjne. Zakład zaopatrzony jest również we własną narzędziownie, która służy do wykonywania i remontu form wtryskowych. 

Awax Plast wykonuje pełny, kompleksowy zakres usługi od projektu elementu do dostarczenia gotowego produktu do klienta.


google-site-verification: googled857942c48fd1997.html
Witryna stworzona na platformie